Zázraky přírody v jedné kapce oleje. Luxus, který si můžete dovolit.

Vážení a milí milovníci čisté přírody

Budeme velmi rádi, když se naše potravinářské oleje stanou Vaším každodenním přítelem. Vzhledem k tomu, že oleje nakupujeme přímo od výrobce, můžeme Vám nabídnout nadstandartní kvalitu za nestandartní cenu. Navíc Vám zaručujeme, že pokud nebudete s oleji spokojeni, můžete nám plné vrátit i po otevření. My Vám obratem zašleme Vaši platbu zpět.

Produkty našeho obchodu jsou základními surovinami pro domácí výrobu krémů, masážních olejů, dezinfekčních přípravků, aviváží, parfémů, mastí, tinktur a v neposlední řadě i přípravků pro naše domácí miláčky.

Oleje mají i velmi významné uplatnění v kulinářství.
 
Jsme již 6 let distributoři certifikovaných neředěných jedno druhových olejů potravinářské kvality do České republiky, Slovenska, Polska, Rakouska, Holandska.

Oleje ANGEL-OIL převyšují svou kvalitou a čistotou jiné oleje na našem trhu.

Zárukou kvality je nejen pečlivý výběr surovin, ale i díky nejšetrnějšímu způsobu výroby, zůstávají v olejích zachovány veškeré účinné látky. Nabízíme vysoce kvalitní originální výrobky, které nepřebalujeme, kde jsou všechny procesy prováděny v souladu s nejvyššími standarty. Hodnotu rostlinného oleje do značné míry určují suroviny, ze kterých se vyrábějí. Suroviny pro výrobu olejů pocházejí ze speciálních plantáží, potvrzující kvalitu a ekologickou surovinu.

Produkty ANGEL-OIL  neobsahují žádné konzervanty ani emulgátory. Navíc Vás denní použití oleje ve směsích vyjde od 0,11 Kč/den, jelikož opravdu stačí přidat kapku našeho oleje do vašich přípravků a sami uvidíte, jaká bude reakce Vaší pokožky.

Dlouho nám trvalo, než jsme se dostali k tak vysoké kvalitě olejíčků, kterou vyrábí egyptská továrna EL BARAKA, která byla založena v roce 2002 a získala si uznání a důvěru zákazníků, jako výrobce surových přírodních rostlinných olejů nejvyšší potravinářské kvality.
 
Našemu týmu velice záleží na Vaší spokojenosti a přáli bychom si, aby se naše suroviny staly Vašimi každodenními společníky.

Jelikož naše produkty mají opravdu široké spektrum použitelnosti, píšeme pro Vás články, jak co nejvíce a nejlépe využít suroviny i s recepty, na facebooku.

Děkujeme za Vaši přízeň