Zázraky přírody v jedné kapce oleje. Luxus, který si můžete dovolit.

Vážení a milí milovníci čisté přírody

Budeme velmi rádi, když se naše potravinářské oleje stanou Vaším každodenním přítelem. Vzhledem k tomu, že oleje nakupujeme přímo od výrobce, můžeme Vám nabídnout nadstandartní kvalitu za nestandartní cenu. Navíc Vám zaručujeme, že pokud nebudete s oleji spokojeni, můžete nám plné vrátit i po otevření. My Vám obratem zašleme Vaši platbu zpět.

Produkty našeho obchodu jsou základními surovinami pro domácí výrobu krémů, masážních olejů, dezinfekčních přípravků, aviváží, parfémů, mastí, tinktur a v neposlední řadě i přípravků pro naše domácí miláčky.

Oleje mají i velmi významné uplatnění v kulinářství.
 
Jsme již 5 let distributoři certifikovaných neředěných jedno druhových bio olejů potravinářské kvality do České republiky, Slovenska, Polska, Rakouska, Holandska.

Nejsme na trhu dlouho, ale tato doba je dostatečně dlouhá na to, abychom již své suroviny otestovali a seznámili se s vynikající kvalitou našich produktů. Oleje ANGEL-OIL převyšují svou kvalitou a čistotou jiné oleje na našem trhu.

Zárukou kvality je nejen pečlivý výběr surovin, ale i díky nejšetrnějšímu způsobu výroby, zůstávají v olejích zachovány veškeré účinné látky. Nabízíme vysoce kvalitní originální výrobky, které nepřebalujeme (přímý prodej z továrny), kde jsou všechny procesy prováděny v souladu s nejvyššími standarty. Hodnotu rostlinného oleje do značné míry určují suroviny, ze kterých se vyrábějí. Suroviny pro výrobu olejů pocházejí ze speciálních plantáží, potvrzující kvalitu a ekologickou surovinu.

Produkty ANGEL-OIL  neobsahují žádné konzervanty ani emulgátory. Navíc Vás denní použití oleje ve směsích vyjde od 0,11 Kč/den, jelikož opravdu stačí přidat kapku našeho oleje do vašich kosmetických přípravků a sami uvidíte, jaká bude reakce Vaší pokožky.

Dlouho nám trvalo, než jsme se dostali k tak vysoké kvalitě olejíčků, kterou vyrábí egyptská továrna EL BARAKA, která byla založena v roce 2002 a získala si uznání a důvěru zákazníků, jako výrobce surových přírodních rostlinných olejů nejvyšší potravinářské kvality.
 
Jsme zastánci čistě přírodního stylu života, kdy zdraví je největší dar, který máme, proto na našich stránkách nenaleznete žádné přípravky obsahující stopy chemie.

Našemu týmu velice záleží na Vaší spokojenosti a přáli bychom si, aby se naše suroviny staly Vašimi každodenními společníky.

Jelikož naše produkty mají opravdu široké spektrum použitelnosti, píšeme pro Vás články, jak co nejvíce a nejlépe využít suroviny i s recepty, na facebooku.

Děkujeme za Vaši přízeň

Uložit