Základní informace při používání olejů je ta, že přírodní rostlinné oleje by se měly používat ve směsích. Smícháním 2-3 olejů se násobí účinky olejů. Olej rovněž můžete přidat do krémů a pleťových mlék, které běžně používáte.

Anti-Aging Oční krém za 1 minutu

Nedostatek spánku, alergie a stres Vám dělá unavené očí a vznikají oční vrásky. Kůže kolem očí je jemná a potřebuje zvláštní péči. Komerční oční krémy jsou drahé a plné chemikálií a mnohokrát ani neodvedou svou práci. Neutrácejte své těžce vydělané peníze za něco, co skoro nefunguje a vytvořte si svůj oční krém během chvilky. Je to jednoduché a hlavně účinné.

Ingredience:

Kokosový olej – 1 polévková lžíce

2 kapsle s vitamínem E – každý asi má doma nebo lze zakoupit v jakékoliv lékárně.

Santalový olej – 1 kávová lžíce

Postup:

Do skleněné nádoby dejte cca 1 polévkovou lžíci kokosového oleje. Zahřejte ve vodní lázni, aby se olej pěkně rozpustil a ostatní složky se lépe smíchaly. Vytlačte dvě kapsle Vitamínu E a přidejte kávovou lžíci santalového oleje. Vše promíchejte, aby se všechny složky krásně spojily. A máte hotovo. Pokud chcete mít krém tuhý, doporučujeme uchovávat v chladu.

Kokosový olej je ideální pro tento hydratační oční krém. Je hlavně hypoalergenní.

Vitamin E má plno antioxidačních vlastnosti. Pomáhá ve zdravém růstu kůže, udržuje pokožku hladkou a chrání proti vzniku trhlin. Také pomáhá zabránit předčasnému stárnutí a vrásek na kůži.

Santalový olej sám o sobě je znám svou schopností napínat kůži a svými vlastnostmi zabraňuje tvorbě vrásek a strií. Proto je často používán v kosmetickém průmyslu.

 Aplikace:

Naneste malé množství Vašeho krému a nechejte nejlépe přes noc působit. Můžete jej používat i přes den, ale doporučuje se alespoň 15 minut před nanesením make-upu. Můžete také použít oční krém jako jemný, hydratační odličovač.

Výběr olejů je pouze na Vás. Ale chci připomenout, že není olej jako olej. Proto pozorně čtěte složení.

Užívejte si vlastního omlazujícího krému, který je přírodní a hlavně Vám šetří Vaše peníze.